// // //
//
Блоги
Блог ВВ41ВС2014
Лекції 1-2
Блог ВВ61ПО2014
Країни
Лекція1
Програма кандидата на посаду Президента Студентського парламентуПрограма кандидата на посаду Президента Студентського парламенту
24 жовтня 2014 року відбудуться вибори голови Студентського парламенту Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.. І.Я.Франка Сьогодні я пропоную до вашої уваги коротку біографію та передвиборчу програму Андрія Антоненка
Я народився 28 січня 1997 року, у м. Прилуки, Чернігівської області. У 2012 році закінчив Прилуцьку школу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. У 2012 році вступив до Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.. І.Я.Франка на спеціальність: Технологічна освіта, де навчаюся на сьогоднішній день.
Із 2011 року почав займатися громадською активністю. Протягом 2011-2012років мене долучали до громадськіх робіт та волонтерської діяльності. 2013 та 2014 роках був волонтером в всеукраїнському фестивалі: «Мрій Дім» та різних концертних програм у моєму регіоні. З 2014 року був членом громадської організації «Молодіжна рада».


Подавши заявку до Студентського парламенту, на посаду Президента СП хотів би покращити роботу та пропоную таку програму на цей навчальний рік:
1. Налагодити співпрацю між Студентським парламентом та Міськими органами самоврядування;

2. Вдосконалити систему інформування студентів про поточні заходи та загалом про життя коледжу:
- Створити он-лайн календар подій, який буде знаходитися у вільному доступі на сайті коледжу і буде відкритим для внесення пропозицій щодо проектів;
- Створити стенд з інформацією про події, які будуть незабаром;

3. Проводити міжфакультетські масові заходи, що сприятимуть формуванню та підтримці командного духу серед студентства.
- Проведення чемпіонатів з нетрадиційних видів спорту (дарц, паркур тощо).
- Проводити конкурси, як і спортивного характеру, не тільки для хлопців, але й для дівчат, так і культурного – це різного виду розважальних концертів, конкурси для творчих людей;
[/b]

4. Українізація всіх заходів включно до дискотек(але в сучасному стилі).

5. Створити перегляд Українського кінематографу та свят з національною тематикою.

6. Активізувати духовне та культурно-мистецьке життя коледжу. Шукати талановитих людей та допомагати їм в подальшому, створювати концерти, виставки, покази робіт, проводити флешмоби, створити театральну трупу, яка б ставила вистави не тільки в колежі, а й за її межами;


Так як у нашому закладі спортивна діяльність налагоджена добре, то хотів би звернути більшу увагу на духовне життя коледжу. У нас багато талантів, але ми їх не показуємо іншим.


Для надання можливості реалізації студентів у різних сферах, пропоную організувати роботу таких Департаментів:

- Соціальний (організовуватиме та залучатиме студентів до соціальної та волонтерської активності. Робота департаменту буде спрямована на розвиток і виховання гуманізму та моральних якостей в кожній особистості. Проекти соціального департаменту включатимуть заходи, спрямовані на пропагування здорового способу життя, залучення студентів до благодійної діяльності).
- Освітній (працюватиме над удосконаленням освітньо – навчального процесу в Коледжі. Проводитиме роботу з абітурієнтами та першокурсниками).
- Культурно – мистецький (займатиметься культурно – масовою діяльністю в житті Коледжу; організовуватиме заходи, спрямовані на духовне і патріотичне виховання студентів; співпрацюватиме з місцевими закладами культури).
- Інформаційний (основним завданням інформаційного департаменту буде якісне інформування студентів про культурні заходи та життя Коледжу в цілому. Також, одним із напрямків роботи є популяризація діяльності органів Студентського самоврядування).
- Спортивний (організовуватиме спортивні заходи різних рівнів; налагоджуватиме контакти із різноманітними спортивними клубами).
- Зовнішніх зв’язків (налагодження зв’язків Коледжу з неурядовими громадськими організаціями та іншими ВНЗ на різних рівнях, а також організація спільних проектів).
За будь-якими питаннями звертатися до мене на сайті або ВК
Блог ВВ31ТО2014
Програма з інформатики 5-9 класи
Підручники з інформатики
TurboPascal
Приклади розгалужень
Посібник
Практика
Підручник 10 клас стандарт
Підручник 10 клас академ
БеZпека ПКНа підпільних форумах продається альтернатива знаменитому трояну Zeus
На кількох підпільних форумах зафіксовано продаж вірусу Pandemiya, якого експерти з RSA Research Group називають альтернативою банківському трояну Zeus. Новий вірус дозволяє зловмисникам викрадати облікові дані, важливу банківську інформацію і файли з заражених комп'ютерів. Як і Zeus, Pandemiya має модульний дизайн, завдяки чому його легко використовувати для розширення і додавання функціональності...(Деталі ТУТ)
БеZпека ПКЯк створити надійний та легкий пароль?
Насправді, найпоширенішими в Інтернеті паролями є: qwerty, 123456, 12345678, password. Якщо намагатися відкрити поштові скриньки, то 1% буде відкрито. Навіть, якщо ви потрапили до інших 99%, ви все одно повинні враховувати новітнє шпигунське програмне забезпечення, що дозволяє перебирати мільйони різних комбінацій в секунду. Багато таких програм є у вільному та безкоштовному доступі в Інтернеті й кожен може, за бажання, завантажити та користуватися нею. Ключова проблема тут полягає в тому, що практично будь-який користувач... (Деталі ТУТ)
БеZпека ПККремль веде проти Києва високотехнічну кібероперацію
Росія ще за кілька років до кримського кризи почала проникати в комп'ютерні системи України і в даний час проводить проти неї високотехнологічну кібероперацію, про яку влади у Києві ледь здогадуються - про протидію немає й мови, пише The Financial Times посилаючись на свої джерела. "Мова йде як про акти цифрового вандалізму (псування сайтів і атаки, що ускладнюють доступ до сервісів), так і про більш серйозні речі, - йдеться в статті. - З точки зору опитаних газетою експертів, ця операція стане ключовим моментом в історії кібервійни"...(Деталі ТУТ)
БеZпека ПКАтака хакерів зачепила всі 145 мільйонів користувачів eBay
Взлом бази даних однієї з найбільших онлайн-майданчиків з купівлі-продажу товарів eBay, в результаті якого в руки зловмисників потрапили зашифровані паролі та інші персональні дані, торкнувся всіх користувачів eBay, яких у сервісу налічується 145 мільйонів. Це випливає з документа, опублікованого на сайті eBay... (Деталі ТУТ)
БеZпека ПКНовий троян поширюється під виглядом jpg-файлу
ESET попередила про поширення троянського ПЗ під виглядом файлів .jpg в повідомленнях електронної пошти. Атака направлена ​​на користувачів з країн Східної Європи. Троян атакує комп'ютер, коли потенційна жертва намагається відкрити файл, вкладений в лист, припускаючи, що це зображення у форматі jpg. Насправді під нешкідливу картинку маскується виконуваний файл (ехе), який містить шкідливий код.юю(Деталі ТУТ)
БеZпека ПКMicrosoft визнала, що ХР безпечніше, ніж Windows 7
Інженери Microsoft виявили, що нові операційні системи більшою мірою схильні хакерських атак, а також, проникненню вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення.
Тим не менш, компанія не планує змінювати свої плани, і продовжувати підтримку Windows XP, незважаючи на всі очікування шанувальників цієї версії операційної системи...(ДеталіТУТ)
Час генерації сторінки: 0.4322 сек.
Запити до бази: 45
SET NAMES cp1251

SELECT * FROM cms_menu ORDER BY id ASC

SELECT id, title, link, config, internal, published, version, system FROM cms_components

SELECT p.id, p.plugin, p.config, e.event FROM cms_plugins p, cms_event_hooks e WHERE p.published = 1 AND e.plugin_id = p.id

SELECT id FROM cms_user_groups WHERE alias = 'guest'

DELETE FROM cms_online WHERE lastdate <= DATE_SUB(NOW(), INTERVAL 3 MINUTE)

SELECT id as getfield FROM cms_online WHERE sess_id = 'h32g9accrf1pat7vjkq5lsa5e7' AND ip = '54.162.133.222' LIMIT 1

INSERT INTO cms_online (ip, sess_id, lastdate, user_id, agent, viewurl) VALUES ('54.162.133.222', 'h32g9accrf1pat7vjkq5lsa5e7', NOW(), '0', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '/blogs/latest-3.html')

SELECT id FROM cms_stats WHERE (ip = '54.162.133.222' AND page = '/blogs/latest-3.html')

INSERT INTO cms_stats (ip, logdate, page, agent, refer) VALUES ('54.162.133.222', NOW(), '/blogs/latest-3.html', 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', '')

SELECT NSLeft, NSRight FROM cms_menu WHERE id = '17'

SELECT id, title, link, linktype
              FROM cms_menu
              WHERE NSLeft <= 42 AND NSRight >= 43 AND parent_id > 0
              ORDER BY NSLeft

SELECT 1 FROM cms_blogs WHERE ownertype='single' AND owner='user'

SELECT 1 FROM cms_blogs WHERE ownertype='multi' AND owner='user'

SELECT p.user_id, b.allow_who
				FROM cms_blog_posts p
				LEFT JOIN cms_blogs b ON b.id = p.blog_id
				WHERE p.published = 1

SELECT p.*, p.pubdate as fpubdate,
            IFNULL(r.total_rating, 0) as points,
            u.nickname as author, u.id as author_id, u.login,
            b.allow_who blog_allow_who,
            b.seolink bloglink,
            b.title blog_title,
            b.owner owner,
            c.title as club_title,
            c.clubtype as club_type
        FROM cms_blog_posts p
				LEFT JOIN cms_users u ON u.id = p.user_id				
				LEFT JOIN cms_blogs b ON b.id = p.blog_id
        LEFT JOIN cms_clubs c ON c.id = b.user_id
        LEFT JOIN cms_ratings_total r ON r.item_id=p.id AND r.target='blogpost'
        WHERE p.published = 1
        ORDER BY p.pubdate DESC
        LIMIT 20, 10

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3894' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3894'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3591' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3591'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3589' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3589'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3587' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3587'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3333' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3333'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3332' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3332'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3331' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3331'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3330' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3330'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3329' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3329'
			ORDER BY tag DESC

SELECT id FROM cms_comments WHERE target = 'blog' AND target_id = '3328' AND published = 1

SELECT tag
			FROM cms_tags 
			WHERE target='blogpost' AND item_id='3328'
			ORDER BY tag DESC

SELECT m.access_list
      FROM cms_modules m, cms_modules_bind mb
      WHERE mb.position = 'top' AND
         m.published = 1 AND
         m.id = mb.module_id AND
         (mb.menu_id = '17' OR mb.menu_id = 0)
         AND (m.is_strict_bind = 0)

SELECT m.access_list
      FROM cms_modules m, cms_modules_bind mb
      WHERE mb.position = 'sidebar' AND
         m.published = 1 AND
         m.id = mb.module_id AND
         (mb.menu_id = '17' OR mb.menu_id = 0)
         AND (m.is_strict_bind = 0)

SELECT *, m.id as mid, m.template as tpl
      FROM cms_modules m, cms_modules_bind mb
      WHERE (mb.position = 'topmenu') AND
         m.published = 1 AND
         m.id = mb.module_id AND
         (mb.menu_id = '17' OR mb.menu_id = 0)
         AND (m.is_strict_bind = 0)
      ORDER BY m.ordering ASC

SELECT NSLeft, NSRight, NSLevel FROM cms_menu WHERE id = '17' ORDER BY id ASC LIMIT 1

SELECT id as getfield FROM cms_menu WHERE parent_id=0 LIMIT 1

SELECT * FROM cms_menu WHERE id = 1 AND NSDiffer = ''

SELECT * FROM cms_menu WHERE NSLeft > 1 AND NSRight < 66 AND NSDiffer = '' ORDER BY NSLeft,ordering

SELECT *, m.id as mid, m.template as tpl
      FROM cms_modules m, cms_modules_bind mb
      WHERE (mb.position = 'maintop') AND
         m.published = 1 AND
         m.id = mb.module_id AND
         (mb.menu_id = '17' OR mb.menu_id = 0)
         AND (m.is_strict_bind = 0)
      ORDER BY m.ordering ASC

SELECT *, m.id as mid, m.template as tpl
      FROM cms_modules m, cms_modules_bind mb
      WHERE (mb.position = 'mainbottom') AND
         m.published = 1 AND
         m.id = mb.module_id AND
         (mb.menu_id = '17' OR mb.menu_id = 0)
         AND (m.is_strict_bind = 0)
      ORDER BY m.ordering ASC