78
Кожного року у КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» проводяться вибори президента студентського самоврядування. Це досить важлива подія для нашого коледжу, адже людина, яку ми оберемо, буде захищати думки студентів, відстоювати їх права та інтереси, допомагати в реалізації їх ідей; братиме участь у вирішенні питань щодо життя навчального закладу.
Ви маєте можливість переглянути передвиборчі програми кандидатів на посаду голови Студентського самоврядування Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, щоб ознайомитися з їх поглядами на перспективи розвитку нашої alma mater.

Програми кандидатів

Привіт! Почнемо з знайомства. Я Яценко Анжеліка, навчаюся на 2 курсі, відділення дошкільної та початкової освіти. Іноземні мови даються мені легко, тому обрала саме цю спеціальність. Закінчила музичну школу з фаху флейти, та часто граю в оркестрі. Саме тому музика займає провідне місце в моєму житті. Також колись займалася на барабанах, а зараз учусь грати на електро-гітарі. Цього року, на мене зійшла мана небесна, тож я маю на меті підкорити посаду президента в нашому рідному коледжі. Багатьом студентам я можу бути не знайома, але повірте, мені є що вам запропонувати. Головною метою моєї мотивації є те, що я хочу щоб коледж, був комфортним місцем. З якого не хочеться скоріше тікати під час повітряної тривоги, а залишатися, як в другому домі. Сама я звісно це не зможу зробити, але якщо ви оберете мене, прикладу усіх зусиль щоб це зробити.

Отож перейдемо до моєї програми:

  • Волонтерство. Звісно, перш за все іде волонтерство. Із року в рік, поки триває війна, нашим захисникам потрібна допомога. Я хочу організовувати збори коштів, їжі, і всього що лише їм буде потрібно. Так, на мою думку, ми віддячуємо тим хто боронить нашу країну.
    Також важливо допомагати не тільки військовим, а й сиротам,та безпритульним тваринам. Багато хто бачив біля входу в коледж “будку” для песиків. Отож я хочу щоб студенти і надалі допомагали тваринам, які приходять за допомогою до коледжу. Або ходять поруч з територією.
  • Тематичні дні. Хоч це питання і є із року в рік в усіх програмах кандидатів, але на мою думку це дуже важливо. Це буде об’єднувати студентів та викладачів. Хоча б кожного тижня можна ходити в якомусь кольорі, чи стилі.
    Як на мене, це буде допомагати відчувати студентам те, що вони на одній хвилі з викладачем, що вони такі ж люди як і вони.
  • Покращення якості умов у вбиральнях. Минулого року, президент започаткував цю “традицію”. Мені здається це дуже важливо. Хоча б елементарно забезпечити всі вбиральні туалетним папером, а в жіночих вбиральнях засоби особистої гігієни.
  • Підвали. На жаль, в наш час ми багато часу проводимо в підвалах, особливо гуртожиток. Я хочу, якось “прикрасити” ці місця. Розмалювати стіни, чи ще щось. Хоч це і місця в яких не має місця для комфорту, але щоб навчальний процес навіть під землею був не таким похмурим, як деякі кімнати в сховищі.
  • Ведення соц.мереж. Зараз майже все наше життя знаходиться в цифровому просторі наших телефонів. Тож давайте не відставати від життя і кожну подію нашого коледжу висвітлювати в соціальних мережах.
    Також можна було б викладати гумористичні ролики в Тік Тоці. Тим самим роблячи рекламу нашому закладу.
  • Активна молодь. Дуже приємно бачити кожного “Дня студента” які креативні та талановиті наші викладачі. Я хочу, щоб студенти не боялись наслідувати їхній приклад. На мою суб’єктивну думку, в кожній людині є крихта таланту, як вона його розвине це буде залежати від неї.

Одним словом, в мене на меті є забезпечення самовираження особистостям які цього хочуть. Змушувати вас ніхто не буде, але якщо ви хочете, то це буде тільки краще. Щоб кожний студент міг об’єднуватися в групи за інтересами, і в якісь дні представляти ці інтереси публіці. Неважливо чи це музичні перформанси, чи то театральні постановки, чи просто декламування власних віршів.

А саме головне повернути вареники в їдальню, хто знає той зрозуміє, чому я так за ними сумую.

І все ж таки, все залежить тільки від нас, тож давайте зробимо з коледжу our comfortable place :⁠-⁠)

Всім привіт! Я Кошка Ірина, студентка Прилуцького гуманітарно–педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, навчаюся на II курсі відділення дошкільної та початкової освіти.

Народилася 2 грудня 2007 року в смт. Талалаївка, Прилуцького р-ну Чернігівської обл. У 2014 році почала навчатися в Талалаївському ліцеї. Базову середню освіту закінчила добре. Всі шкільні роки брала активну участь у житті школи. Також 6 років відвідувала музичну школу, 2 роки з яких займалася співами, а 4 роки танцями. До того ж, особливо подобалося відвідувати гурток рукоділля.

У 2023 році була зарахована до складу студентів Прилуцького педагогічного коледжу. І також беру активну участь у житті коледжу.

Моя головна мета – це розвиток наших студентів та коледжу.

Я хочу, аби наше навчання в коледжі було активним, веселим, корисним, запам’ятовуючим та розвиваючим. Я готова організовувати свята та івенти для вас, адже я активна та не люблю буденності.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

  • Оновлення інформаційної сфери. Наскільки мені відомо, раніше в коледжі була традиція, вітати наших студентів по радіо коледжу, оголошення новин коледжу.
  • Волонтерство. Звісно в умовах війни, студентів цікавить допомога військовим. В коледжі часто проходять волонтерські збори, але хотілося б їх ще примножити. З опитування наших студентів, ми дізналися, що багато студентів хочуть допомагати дітям-сиротам, відвідувати дитячі будинки. Допомога безпритульним тваринам.
  • Покращення якості умов у гуртожитку. Створення комфортних умов та цікавого життя студентів які проживають в гуртожитку.
  • Тематичні дні. Продовжувати запроваджену традицію тематичних днів у коледжі, організовувати оформлення банерів, коридорів..
  • Центр студентських ініціатив та розвитку. Карєрний центр. Допомога студентам у підготовці до професійного життя: тренінги зі складання резюме, проходження співбесід, пошуку роботи та стажувань.
  • Організувати окрему Wi-Fi зону в коледжі.