237
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2022/06/фф6_n-2.jpg)
У межах V Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід» викладачі й студенти КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» взяли участь у майстерці«Журналісти й освітяни: простір коворкінгу в умовах воєнного стану». Спікери – доктор педагогічних наук, доцент Наталія Грона та доктор філософії Наталія Пономаренко.
Поряд з реальною війною триває інформаційна війна. У ній бере участь кожен із нас!
Освіта й журналістика? Повинні взаємодіяти чи це паралельні сфери діяльності? Міркували, аналізували.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2022/06/31D65B35-7CED-4165-8FAD-E43DFA35FB8E-1024x768.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2022/06/4745FB09-9E05-48F4-9C23-EB6A1FBAEA98-1024x768.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2022/06/3E4C7BB5-BFA7-4DB0-8847-009ECECEEB48-1024x768.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2022/06/45058502-CEE3-457E-8B97-B9E8D0B5B1B7.png)