387
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/01/заклик.png.png)
Новий цікавий рух «Bookcrossing», що з’явився в 2001 році, захопив Україну. Піднесені хвилею всесвітньої течії любителів книги користувачі нашої бібліотеки дали старт молодому читацькому руху серед студентської громади. Його ідея полягала в тому, що людина, прочитавши книгу, залишила її («звільнила») у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший, випадково, зміг цю книгу знайти та прочитати. Той у свою чергу повинен повторити процес.
Долучайся до руху! Візьми, якщо хочеш! Віддай, якщо можеш!
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/01/Малюнок1-1.png-1.png)