395
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/12/СНІД1.jpg)
СНІД – одна з найважливіших і трагічніщих проблем, що виникли перед людством наприкінці минулого століття. Та головна проблема навіть не в тому, що ВООЗ офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Проблема в тому, що ми не хочемо всерйоз сприймати той факт, що живемо в світі, в якому існує ВІЛ, і повірити, що питання СНІДу і його наслідків стосується кожного.
Щоб привернути увагу до цієї проблеми, бібліотека коледжу організувала книжкову виставку “СНІД- чума ХХ століття” і запрошує всіх бажаючих ознайомитися з пропонованими матеріалами.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/12/P1010906.jpg)