482

17 лютого в спортивному залі коледжу з дотриманням всіх карантинних норм за ініціативи циклової комісії викладачів фізичного виховання проведено спортивні змагання, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні та випускника коледжу учасника АТО Валерія Єгорова.

З вітальними словами звернулися в.о. директора коледжу Оксана Мельничук, випускник фізичного виховання учасник АТО Олексій Романовський, почесний працівник фізичної культури та спорту України керівник кафедри фізичного виховання Петро Дяченко. На заході були присутні представник військового комісаріату та батьки загиблого героя.

З показовими виступами спортсменів привітали гурток воркаута та секція айкідо, розділ самооборона.

Змагання проходили серед навчальних груп з підтягування на перекладині, вправи “коромисло”, “влучити в ціль”, згинання-розгинання в упорі рук на брусах, комбінованої естафети.

За результатами змагань І місце вибороли студенти 31т/н, керівник групи – О.Кириченко. ІІ місце посіли студенти групи 31ф/к, керівник групи – С.Демешко. ІІІ місце посіла 21ф/к, керівник – К.Цапенко, ІV місце – 21т/н (керівник – Ю.Попенко).

Спортсмени нагороджені перехідним кубком, грамотами відповідних ступенів та солодощами від студентської профспілки.

Дар’я Ломако
Юлія Гладун