416
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/12/0001.png)
Студенти КЗ Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» долучилися до майстер-класу «Журналісти й освітяни: простір коворкінгу». Марія Троцька, Любов Пилипенко презентували різні медіатексти. Студенти 11ж, 41ж, 32 п/о, 42п/о взяли участь в Андріївських інфомедійних вечорницях: інфомедійно ворожили, училися листуватися, готувалися до ЗНО.
Покликання на папку з дописами
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/12/E20BFA1C-C89B-4A7C-91A0-791E34A2513F-1024x768.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/12/0AE1F15F-47C9-4230-AD3C-997686C61C37-1024x768.jpeg)