1 463

Помігуєв О.Ю.

Помігуєв Олександр Юрійович

Помігуєв О.Ю.

У серпні 1994 року на посаду викладача загальнотехнічних дисциплін та технічної праці був призначений Олександр Юрійович Помігуєв. Як педагог має високу ерудицію, досконало знає предмети, що викладає: технології, інженерну графіку, нові інформаційні технології та ТЗН, технології виробництва конструкційних матеріалів, основи економіки і організації виробництва. На заняттях активно використовує елементи інноваційних методик і технологій, поширює їх у професійному середовищі шляхом проведення відкритих занять, виховних заходів, виступів на засіданнях циклової комісії та обласних методичних об’єднань.

Викладач враховує психологічні особливості студентів, їх реальні навчальні можливості, стимулює позитивне ставлення до навчально-пізнавальної діяльності, формує уважність, навички самоконтролю та самооцінювання. Уміє лаконічно, образно й виразно подати матеріал. Має навики у вирішенні педагогічних, науково-методичних та організаційних завдань, досконало володіє сучасними формами й методами освітнього процесу.

Сьогодні Олександр Юрійович – викладач вищої категорії, викладач-методист. Більше десяти років очолює циклову комісію викладачів загальнотехнічних дисциплін та технологій з методиками викладання. За свою професійну діяльність Олександр Юрійович нагороджений багатьма відзнаками. Серед них грамоти від адміністрації закладу та Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

Юшко Т.М.

Юшко Тетяна Миколаївна

Юшко Т.М.

У 1983 році із загальноосвітньої школи №5 як молодий і перспективний учитель початкових класів була переведена до педагогічного училища Тетяна Миколаївна Юшко, випускниця Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка. Викладач уже 32 роки успішно працює в навчальному закладі. Дивлячись на цю тендітну, вишукану, елегантну жінку, одразу розумієш, що вона не просто викладач, а жінка-господиня, якій до снаги все: і пошити сучасне вбрання до кожного свята, і прикрасити дім своїми виробами, і оригінально оздобити актову залу навчального закладу авторським декором, у який Тетяна Миколаївна щедро вкладає душу, талант і професіоналізм. На її заняттях завжди панує атмосфера творчого пошуку, новаторства, натхнення і співпраці.

Сьогодні Тетяна Миколаївна – досвідчений педагог, викладач вищої категорії, яка щиро ділиться своїми знаннями і здобутками з колегами та студентами. Підготувала методичний посібник «До творчості через гру», проект «Краса – джерело натхнення», методичні розробки «Використання природного матеріалу на уроках трудового навчання», «Шляхи всебічного розвитку дітей на уроках трудового навчання», «Використання народного декоративно-прикладного мистецтва на уроках художньої праці» та багато інших. Тетяна Миколаївна неодноразово була учасницею роботи регіональних семінарів, присвячених трудовому навчанню учнів. Викладач постійно проводить майстер-класи для студентів та вчителів шкіл, зокрема «Парафінова пластика», «Модульне орігамі» тощо.

За свою професійну діяльність Тетяна Миколаївна нагороджена багатьма грамотами від адміністрації закладу та Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Біленко Н.І.

Біленко Ніна Іванівна

Біленко Н.І.

43-й рік працює в коледжі викладач вищої категорії, старший викладач Ніна Іванівна Біленко. Після закінчення Чернігівського державного педінституту розпочала професійну діяльність на посаді лаборанта. У 1981 році була обрана на посаду голови учнівського профкому педучилища. З 1986 року Ніна Іванівна працює викладачем практичних робіт у навчальних майстернях. Це високопрофесійний викладач, який уміє зацікавити студентів власним досвідом, ефективно використовує сучасні технології формування педагогічної культури студентів. Ніна Іванівна є автором методичного посібника «Використання народної символіки на заняттях трудового навчання в початкових класах (українська вишивка)», методичних рекомендацій для студентів початкової освіти «Робота з тканиною на уроках трудового навчання», кількох науково-методичних статей. Власний досвід викладач поширює завдяки майстер-класам з «Художньої обробки паперу (квілінг)», «Лялька-мотанка» та багато інших.

Ніна Іванівна має «золоті» руки. За її допомоги сцена актової зали завжди оформлена оригінально й відповідно до тематики заходів, що проходять у коледжі. А це таке розмаїття! Традиційна зустріч випускників, День працівників освіти, Міжнародний жіночий день, Новий рік, День Перемоги, святкування Дня закоханих, «Міс осінь». За свою професійну діяльність Ніна Іванівна нагороджена знаком «Відмінник освіти України», багатьма грамотами від адміністрації закладу, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України. Сьогодні Ніна Іванівна користується заслуженим авторитетом серед колег, студентів та випускників навчального закладу.

Лопатнікова Т.М.

Лопатнікова Тамара Миколаївна

Лопатнікова Т.М.

У 1983 році комісію викладачів образотворчого мистецтва поповнила Тамара Миколаївна Лопатнікова. Маючи вищу технічну освіту, вона здобула другу вищу освіту в Одеському педагогічному інституті й успішно працює на посаді викладача образотворчого мистецтва в навчальному закладі. Живопис став справою її життя. Своє захоплення мистецтвом Тамара Миколаївна прагне передати кожному студенту. Її вихованці неодноразово ставали дипломантами міських, обласних та регіональних конкурсів малюнків.

Зусиллями членів гуртка «Палітра», яким керувала Тамара Миколаївна, були створені декорації для вистав студентського театру мініатюр, драматичного гуртка та неординарні конкурсні роботи.

Викладач є автором ряду методичних посібників, зокрема «Дидактична гра як засіб активізації художньо-творчої діяльності молодших школярів», «Методика проведення уроків ілюстративного малювання в початкових класах», методичних розробок «Сучасні педагогічні технології художньо-естетичного виховання студентів», «Розвиток творчих здібностей студентів на заняттях образотворчого мистецтва» тощо. За свою професійну діяльність Тамара Миколаївна була нагороджена багатьма грамотами від адміністрації закладу та Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Нечай О.І.

Нечай Олександр Іванович

Нечай О.І.

У 1996 році до рідного закладу повертається випускник відділу трудового навчання та креслення, який успішно закінчив Чернігівський державний педагогічний інститут ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю викладач загальнотехнічних дисциплін, Олександр Іванович Нечай. Викладач характеризується високою ерудицією, досконало знає предмети, професійно володіє сучасними формами і методами освітнього процесу, ефективно застосовує теоретичні професійні знання в практичній педагогічній діяльності.

Активний учасник у роботі циклової комісії, методичних об’єднань учителів трудового навчання шкіл міста та району. Бере активну участь у роботі науково-практичних конференцій. Олександр Іванович виступив з доповіддю на Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Модернізація підготовки майбутніх вчителів трудового навчання до реалізації у загальноосвітній школі нового змісту освітньої галузі «Технологія».

Викладач є автором наукових статей, методичних розробок тощо. За свою професійну діяльність Олександр Іванович нагороджений багатьма грамотами від адміністрації закладу, Міністерства освіти і науки України, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Сьогодні Олександр Іванович завідує відділенням середньої освіти та журналістики. Це спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, голова профспілки викладачів коледжу.

Череп В.Г.

Череп Василь Григорович

Череп В.Г.

З вересня 2007 р. свою професійну діяльність у коледжі продовжив учитель трудового навчання ЗОШ №6 Василь Григорович Череп. Василь Григорович є випускником нашого навчального закладу відділення трудового навчання.
Сьогодні він очолює найбільше у коледжі відділення початкової та дошкільної освіти.

Василь Григорович – викладач практикуму з ручної та механічної обробки деревини, ручної та механічної обробки металів, креслення. Має ґрунтовну науково-теоретичну підготовку, майстерно володіє сучасними педагогічними технологіями навчання, відзначається високим професіоналізмом, ініціативністю, творчістю, інтелігентністю, індивідуальним стилем роботи, почуттям відповідальності за свою роботу.

Василь Григорович є автором навчальних програм з предметів, що викладає, наукових статей, навчально-методичних посібників. Проводить активну навчально-пошукову роботу зі студентами, організовуючи теоретико-практичні конференції. Нагороджений багатьма грамотами Міністерства освіти і науки України, Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, адміністрації коледжу тощо.

Цапенко М.М.

Цапенко Микола Миколайович

Цапенко М.М.

Разом із Олександром Помігуєвим у циклову комісію приходить молодий, ініціативний викладач столярної справи, безпеки життєдіяльності та охорони праці Микола Миколайович Цапенко. Це відповідальний, ерудований, творчий спеціаліст.

Професійно і на високому методичному рівні проводить навчальні заняття, успішно завідує майстернею з ручної обробки деревини, веде гурток декоративно-прикладного напряму, на якому студенти вчаться виготовляти різноманітні вироби з дерева. У майстерні постійно діюча виставка студентських робіт. Тут побачиш кухонні дошки з декоративним оздобленням, різноманіття шкатулок, стільці, письмові столи тощо. Вироби, які виготовлені студентами під керівництвом Миколи Миколайовича, завжди прикрашають виставки в закладі чи ярмарки в місці.

Микола Миколайович захоплюється спортом, професійно грає у волейбол, є членом збірної команди працівників коледжу з волейболу. Любить ковзанярський спорт. Активно допомагав у будівництві льодової ковзанки. А в зимовий період організовує спортивні ігри на ковзанах. Сьогодні Микола Миколайович викладач вищої категорії, який за плідну роботу нагороджений Почесними грамотами.

Радченко О.А.

Радченко Олександр Анатолійович

Радченко О.А.

Наказом від 31.08.2005 року на посаду викладача креслення, методики викладання креслення, інформатики та програмування, технічної механіки зарахований молодий, талановитий, випускник відділу трудового навчання Олександр Анатолійович Радченко. У 2012 році Олександр Анатолійович захистив дисертацію зі спеціальності «Теорія і методика навчання технологій» та отримав науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

З перших днів своєї професійної діяльності Олександр Анатолійович використовує широкий спектр стратегій навчання: уміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення занять; використовує диференційований та індивідуальний підхід до студентів; на високому рівні володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позааудиторної роботи.

Олександр Анатолійович є автором більше 30 наукових статей, учасником ряду міжнародних та всеукраїнських конференцій. Він є активним учасником життя закладу. Жоден виховний захід не проходить без його участі. Це професійний ведучий, член команди КВН, прекрасний соліст. А ще Олександр Анатолійович любить спорт. Грає у волейбол, баскетбол, займається ковзанярським спортом.

Чумак Ю.П.

Чумак Юрій Павлович

Чумак Ю.П.

З вересня 2002 року на посаду викладача фізики та основ технічної механіки прийнятий Юрій Павлович Чумак. Сьогодні він викладає фізику, астрономію, загальну електротехніку з основами електроніки, механічну обробку металів.

Юрій Павлович характеризується виключно з позиції знаючого, люблячого свою професію викладача. Бере активну участь у роботі циклової комісії, впроваджує у свою діяльність елементи розвиваючого навчання. Є автором багатьох наукових статей, навчальних посібників, учасник міжнародних та регіональних конференцій. Користується авторитетом серед викладачів, студентів та співробітників.

З 2012 року Юрій Павлович є здобувачем Чернігівського національного університету імені Т.Г. Шевченка і працює над темою дисертаційного дослідження «Підготовка майбутніх вчителів технологій до дослідницької діяльності в основній школі».

Симоненко М.Ю.

Симоненко Максим Юрійович

Симоненко М.Ю.

Після закінчення Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка у 2010 році на посаду лаборанта відділення технологічної освіти було прийнято випускника коледжу Максима Юрійовича Симоненка.

Максим Юрійович здібний фахівець, професійно допомагає організовувати навчальні заняття у майстерні з ручної та механічної обробки деревини і металів. Сам досконало володіє технічним обладнанням, яке необхідне для проведення занять у майстернях. Вдало поєднує викладання спеціальних дисциплін із організацією позааудиторної роботи зі студентами відділення технологічної освіти.

Всі ремонтні роботи в аудиторіях, в гуртожитках, на території закладу не проходять без участі лаборанта відділення.