![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/09/MG_3150-01-1024x683.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/09/MG_3053-01-1024x683.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/09/MG_3062-01-1024x683.jpeg)
У міській бібліотеці імені Любові Забашти презентація нової збірки Валентини Іванівни Пошкурлат «Світло і надія у серцях» зібрала літературний бомонд міста. «Ластівкою» називав Микола Турківський збірку віршів поетеси, який був наставником, учителем, сподвижником ідей поезієтворині. Учні, колеги, друзі читали твори, згадували, вітали.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/09/MG_3176-03-1024x827.jpeg)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/09/DSC_1974-681x1024.jpg)
Поетеса не лише читала свої вірші, але й розповіла історії виникнення та написання різних поезій, що увійшли до збірки. Усе було душевно, по-домашньому. Ми побачили, що Валентина Іванівна у своїх творах різна – від сентиментально-ліричної до серйозно-материнської. Захоплюєшся багатством життєвого матеріалу, який, вочевидь, бачила, чула, відчувала авторка.
Нова збірка поезій є узагальненням творчого доробку прилуцької поетеси. Чекаємо на продовження – народження нової ластівки!
Анна Кривчун, Віта Корнієнко – студенти 11 групи відділення середньої освіти і журналістики
Фото – Марина Дмитренко, Марія Анікіна