Матеріально-технічна база

Важлива умова підвищення якості освіти – належна матеріально-технічна база, яка сприяє піднесенню іміджу закладу серед студентів, їх батьків, громади міста та області. Тому питання її вдосконалення та раціонального використання завжди залишається в центрі уваги директора коледжу.

Відвідування коледжу залишає враження світла, затишку й комфорту, починаючи від просторих коридорів, фойє, де в усі пори року милує око яскрава зелень кімнатних квітів.

Кожен із 33 кабінетів не схожий один на одного. У їхньому оформленні виразно проступає специфіка дисципліни. Приємно вражає вишуканий інтер’єр, сучасне обладнання, продумане науково-методичне за безпечення. Усе це налаштовує на творчу працю, стимулює пізнавальну активність студентів, сприяє формуванню естетичних смаків майбутніх фахівців. Створені належні умови і для проведення потокових лекцій. У коледжі працює 10 майстерень, 5 лабораторій, 5 комп’ютерних класів, 19 кабінетів обладнано сучасними мультимедійними комплексами.

Заняття спортом проводяться в спортивному залі, а також у новому, обладнаному сучасним інвентарем спортивному комплексі, де з користю для здоров’я можна провести час у спортивно-тренажерному залі, набути досконалих навичок у гімнастичному залі чи залі ритміки й акробатики, розвинути гнучкість розуму в кімнатах для гри в шахи та шашки, пограти у волейбол, баскетбол, гандбол, футбол, настільний теніс, повправлятися на легкоатлетичній доріжці чи спортивному майданчику. Для зимових видів спорту коледж має лижну спортивну базу, льодову ковзанку, необхідну кількість ковзанів.

Свята та урочисті заходи проходять у затишному актовому залі.

До послуг студентів 2 гуртожитки, простора, зі смаком облаштована їдальня з буфетом, де багато яскравої зелені, а за склом величезного акваріума притягують погляд екзотичні рибки.

У таких умовах не може не панувати позитивний емоційний настрій, прагнення працювати злагоджено і дружно, ставити і досягати все нові цілі.

Актовий зал
Іноземні мови
Їдальня
Кабінет хімії
Конференції
Природничі дисципліни
Тренажерний зал
Фойє
PlayPause
previous arrow
next arrow