474

Тварини – наші друзі“. Саме під таким гаслом пройшов виховний захід у 3-Б класі Прилуцького ліцею №6.
Тему довелося обирати недовго. Проблема у ставленні до тварин є однієї з найпоширеніших, тому за мету слід було ставити не лише розвиток іншомовної компетенції, а в першу чергу – виховання чуйності та добра до тварин. Незвичайна віртуальна подорож «At the Zoo» показала різноманітній світ природи і тварин, навчаючи дітей іноземній мові.

Розповідь про тварин та їх оточення у зоопарку, логічна гра для розвитку пам’яті та збагачення лексики з іноземної мови захоплювали дітей. Не обійшлося і без використання відео та презентації, у якій типові дні з життя слоника, жирафи та зебри зацікавили усіх учасників перегляду сюжетів. Діти із великим задоволення виконували різноманітні вправи. Враховуючи інтегрований підхід до заходів і уроків НУШ, презентації малюнків «My Favorite Animal» розкрили внутрішній світ кожного учня.


Захід супроводжувався крутими конкурсами-іграми, веселими танцями та чудовими піснями про тварин. Нестандартний дрескод у рольових іграх відрізняв кожного учасника. Діти були у костюмах та масках тварин. Вони сяяли від щастя, коли одягали кумедні наряди. У кінці заходу на дітей чекала цікава фотосесія.

Владислав Осаулко