Що приходить на думку, коли чуєте словосполучення «студентська рада»? Серйозні, відповідальні та стримані студенти, які взялися перетворювати буденність на свято?
Звісно, що наша рада не є виключення, але це не просто група людей, це – ціла родина, близькі між собою люди, які творять історію. Особисто перед нами стоїть водночас і тяжке, і цікаве завдання – організувати в роботу в період змішаного навчання, та й в принципі нашого уже змішаного життя, корективи до якого внесла пандемія. Але ми не боїмося, бо ми – сильні та креативні і своїми думками зриваємо все навкруги.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/vsi.jpg)
Склад Студентської ради (2020-2021 н.р.)
До складу входять 13 різних та неймовірних студентів, кожен з яких як діамант у коштовній каблучці чарує своєю неповторністю та завзятістю. І не випадково нас 13 – ми магічно уміємо будувати цілі замки ідеї за лічені години.
Голова студентської ради – Осаулко Влад (студент групи 42ПО відділення дошкільної та початкової освіти, староста групи, один з адміністраторів офіційного профілю коледжу в Instagram, міністр дозвілля (з 2019 р.))
Заступник голови студентської ради – Троцька Марія (студентка групи 21Ж відділення середньої освіти та журналістики)
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/SAVE_20201130_213948-01.jpeg)
Осаулко Влад
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114032.jpg)
Троцька Марія
У раді діє міністерств, кожен з яких має свої цілі.
Міністерство дозвілля
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/Подголець.jpg)
Подголець Олександр
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114235.jpg)
Спіцина Альона
Цілі:
- Реалізовувати дозвільницьку діяльність по максимуму.
- Відновити практику проведення гумористичних шоу типу «Ліга сміху», «КВК» та Днів здоров’я (восени та весною),
- За сприятливої епідеміологічної ситуації в державі, поновити практику організацію дискотек у коледжі, гуртожитках.
Міністерство спорту
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114314.jpg)
Рожанський Олександр
Цілі:
- Проводити дружні спортивні зустрічі зі студентами різних навчальних закладів та учням шкіл.
- Заохочувати студентів до заняття спортом.
Міністерство інформації
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114451.jpg)
Кошова Вероніка
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114423.jpg)
Пилипенко Любов
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114529.jpg)
Пилипенко Надія
Цілі:
- Сприяти налагодженню співпраці органів студентського самоврядування зі студентами спеціальності «Журналістика» з метою поширення інформації про навчальний заклад, профорієнтації.
- Розвивати профілі коледжу у соцмережах.
Міністерство дисципліни
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114850.jpg)
Радзієвська Марина
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114625.jpg)
Синенко Артур
Цілі:
- Активізувати роботу дисциплінарного сектору для запобігання порушень правил внутрішнього розпорядку коледжу та гуртожитків.
Міністерство волонтерства
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114607.jpg)
Литвиненко Наталі
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114344.jpg)
Легейда Ольга
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_20201130_114739.jpg)
Дегтяр Ольга
Цілі:
- Співпрацювати з адміністрацією та студентською профспілкою, щоб підтримувати студентів, які мають сім’ї та дітей.
- Відновити роботу волонтерського сектору (зустрічі з вихованцями навчально-реабілітаційного центру, участь у благодійних зборах продуктів харчування, продовольчих товарів для учасників АТО).