853
Фото з книги до 100-річчя коледжу

В 2010 році до нашого закладу на відділення видавничої справи та редагування вступила тендітна Маша Миколенко. А вже через 4 роки на випускному вечорі диплом отримувала відома на всю Україну кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, член резервної збірної команди України з легкої атлетики, багаторазова призерка чемпіонатів України з бігу на 400 м з бар’єрами, учасниця міжнародних зустрічей з легкої атлетики в складі юніорської збірної України.

Наступні сім років пройшло в наполегливих тренуваннях, кропіткій роботі, постійних роз’їздах та змаганнях. І ось уже сьогодні Марія Миколенко – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, багаторазова чемпіонка України, переможниця Всесвітньої Універсіади 2019 року.

Спалах Олімпійського Вогню у Токіо вже за кілька днів покличе до старту сотні спортсменів з різних країн світу. На Олімпійський старт вийдуть 158 спортсменів з України. Однією з них буде наша Маша:

Слова Наталії Стребкової “Просто не можу повірити я їду в #tokio2020🇯🇵” звучать як лозунг і виглядає як естафета, яку я хочу самостійно прийняти і поділись своїми враженнями!😌😊😊 Невелика перерва в змаганнях і можна нарешті сказати :”Я їду на Олімпійські ігри 2020(+1) в Токіо!”🙏 Коли говорю це вголос, то не вірю своїм вухам! Буря емоцій всередині та нарешті полегшення, можна трохи видихнути… Цей сезон найскладніший і найвідповідальніший в моєму житті, воно то і зрозуміло, впевнена в більшості так, все таки Олімпійський рік… Не все так “гладко” вийшло по сезону…Я розраховувала на PB, норматив, а в підсумку “вигризала” кожну соту для SB і місце в рейтингу!!! Кожний старт як останній в житті… На те є свої причини, але зараз не про це… Дякувати Богу, що все склалося і я потрапила до Олімпійської збірної!! “Я їду на ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ!!!” Тому пора моїм вухам та і мені звикати до цих слів та до цього відчуття!!) Адже зараз всі сили будуть направлені на якісну підготовку, щоб якомога краще виступити та якомога достойніше представити свою країну на XXXII ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ В ТОКІО🙏🤞🤞🤞

Вболіваймо за Марію разом! Слідкуйте за змаганнями з легкої атлетики, а особливо з бігу на 400 м з бар’єрами!