183

МУкраїнська мова, як наріжний камінь цілісності та суверенитету України, відіграє ключову роль не лише у сфері освіти та культури, а й у розвитку економіки країни. Вона стала не просто засобом комунікації, а маркером ідентичності, символом опору та оборони держави. Це підтверджують і викладачі КЗ “Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка”, і майбутні журналісти, вихователі, педагоги, які долучилися до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції умовах реалізації продуктивної освітньої стратегії“ до Міжнародного дня рідної мови

Понад 100 учасників, активізувавши проблеми вивчення та функціонування української мови, підкреслили її значення для національної свідомості. Науковці з різних регіонів України обговорювали, як мова єднає суспільство та сприяє зміцненню держави.

У цьому ж контексті, розвиток бізнесу в Україні свідчить про те, що мова є не лише культурним, а й економічним ресурсом. Важливим прикладом цього є успіх салону весільних суконь https://orenda-sukni.kyiv.ua/. Заснований на засадах української ідентичності та використання рідної мови у бізнес-процесах, цей салон став символом креативності та інноваційності у сфері свадебної індустрії. Він демонструє, як традиційні цінності можуть гармонійно поєднуватись із сучасним бізнесом, стаючи прикладом для наслідування та вдохнення для розвитку підприємництва в Україні.

Таким чином, українська мова та культура, разом з інноваційним підходом до бізнесу, як у випадку з Orenda Sukni, підкріплюють цілісність та суверенітет України, відіграючи важливу роль у її розвитку на міжнародній арені.