20 січня відбулася онлайн-зустріч із викладачами факультету педагогіки і психології НПУ імені М.Д.Драгоманова. Спілкування видалося напрочуд цікавим, змістовним та корисним для нас. Ми дізналися про особливості вступної кампанії до університету в 2021 році, отримали детальну інформацію про переваги навчання за освітніми програмами «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» (рівнів бакалавр, магістр) на основі дипломів, які мають випускники коледжів. Вичерпні відповіді на всі запитання допомогли нам визначитися щодо свого майбутнього в освіті та в обраній професії. Впевнені, що отримані нами в коледжі знання і вміння стануть міцною основою для успішного продовження навчання за фахом в університеті.
Владислав Осаулко
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/01/Драгоманов-1024x267.jpg)