333

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Однією з найбільш масштабних і трагічних була війна в Республіці Афганістан. Війна неоголошена, війна безглузда!

Згадували про радянсько-афганську війну, яка невгамовним болем залишилася у серцях багатьох наших співвітчизників, і в Комунальному закладі «Прилуцькому гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради. З метою ознайомлення студентів із подіями Афганської війни 1979-1989рр., розвитку вміння аналізувати історичні факти, виховання поваги, шани до воїнів-інтернаціоналістів, які воювали в Афганістані, студентами 21 групи фізичної культури та 21 групи трудового навчання на чолі з керівниками груп К.М.Цапенко та Ю.М.Попенко було підготовлено і проведено годину памʼяті: «В серці ще не згоїв рани цей одвічний біль Афганістану», на яку були запрошені учасники бойових дій на території Афганістану А.Д.Киричок, та О.Ф.Багній.

Репортаж ТК Прилуки

Під час цієї зустрічі студенти ставили запитання гостям, а вони поділились своїми спогадами та болем про жахливу війну.

Бої закінчуються, а історія вічна. Залишилася в історії й афганська війна. Але в памʼяті людській їй ще жити довго, тому що її історія написана кровʼю солдат і слізьми матерів. Ми маємо надію, що в майбутньому на всій землі пануватиме мир і злагода, що люди забудуть навіть значення слова «війна».

Катерина Цапенко,
керівник групи 21ФК