752

Гурток Бітрейт працює з 2016 року. Він став місцем збору активних та талановитих студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка. У стінах закладу молодь може не тільки здобувати освіту, а й розвивати свої навички. Монтаж та зйомка відео, здавалося, цікавить студентів відділення «Журналістика», але це не так.

Відео про “Бітрейт”

Керівник гуртка – Валерій Іштукін – стверджує, що місце є для всіх. Жоден захід у коледжі не проходить без камери Бітрейту. Окрім зйомки заходів студенти створюють свої власні відео та беруть участь у конкурсах та посідають призові місця. Щороку зростає кількість студентів, які полюбляють знімати, монтувати, редагувати та оформлювати різноманітні відео. Всім новачкам забезпечено теплий прийом, підтримку та допомогу. Дружній колектив та цікава робота об’єднують людей з різних відділень.

Гурток Бітрейт має власний канал на YouTube, сторінку Facebook та Instagram. Робота гуртківців високо оцінюється глядачами, а це – найкраща підтримка для молодих студентів. Окрім операторської роботи та монтажу, вони придумують сценарії та роблять все, для того щоб відео було цікавим. Учасникам гуртка не відмовляють у допомозі ні вчителі, ні інші студенти. Весела атмосфера, цікава справа та гарний настрій – це та більше пропонує Бітрейт!

"Золотий байт - 2017"
Золотий байт - 2018
іЖиття
Сайт про Л. Забашту
PlayPause
previous arrow
next arrow
 
"Золотий байт - 2017"
Золотий байт - 2018
іЖиття
Сайт про Л. Забашту
previous arrow
next arrow
Shadow

Наші досягнення:

  • Ірина Луцак – переможець обласного етапу Міжнародного чемпіонату “Golden Byte 2017
  • Алла Іващенко та Анжела Колесникова – переможці обласного етапу та срібні призери фінального етапу Міжнародного чемпіонату “Golden Byte 2018
  • Юлія Тарасенко та Дарина Баран – переможці обласного конкурсу комп’ютерних презентацій з безпеки життєдіяльності, 2019 рік
  • Наталія Бобошко, Ангеліна Гатченко, Діана Дредун, Лілія Латун та Наталія Литвиненко із сайтом про Любов Забашту стали переможцями Всеукраїнського конкурсу “Літературна візитка краю”, 2020 рік.

Любов Пилипенко,
член гуртка