563

Фотографія – це не просто знімок, це мистецтво закарбовувати мить та бачити прекрасне у буденному, бачити й ловити момент. Із розвитком цифрових технологій та масовим їх поширенням кожна людина має можливість стати фотографом, фотокореспондентом, відчути себе творцем прекрасного, дарувати приємні миттєвості та прекрасне.

Почали ми свою діяльність у 2014 році. Чому «ми»? Тому, що захоплення фотографією об’єднала нас у команду і ми працюємо та навчаємося разом. Освоюємо історію світлопису, фізику світла, будову та принципи роботи сучасних фотоапаратів, фотообладнання. Учасники гуртка знайомляться з основами фотокомпозиції та побудови кадру, з техніками та засобами створення художнього фото, з найкращими зразками мистецького надбання в галузі світлопису, відвідують художні та мистецьки заходи, мають нагоду особисто поспілкуватися із відомими фотографами нашого міста.

Керівник гуртка – Радченко Олександр Анатолійович, який ділиться власним досвідом та розповідає як робити яскраві знімки, знайти свій стиль та перетворити захоплення фотографією в справу життя.

Одне з основних завдань – надати можливість студентам творчо працювати над створенням фотознімків, розвивати художній смак та творчу уяву, фантазію, логічне мислення.

Учасники гуртка приймають участь у фотовиставках, фотоконкурсах та фотозмаганнях, виготовленні альбомів, слайдів, буклетів, висвітлюють життя коледжу через фото.

О.А. Радченко