1 246

Дяченко П.М.

Дяченко Петро Миколайович

Дяченко П.М.

Дяченко Петро Миколайович – спеціаліст вищої категорії, почесний працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту СРСР з боксу, суддя міжнародної категорії. Обслуговує чемпіонати та першості області України, міжнародні турніри, матчеві зустрічі, чемпіонат Європи, світу.

Петро Миколайович працює в коледжі з 2007 року. З 2018 року є керівником фізичного виховання навчального закладу. Він на високому рівні здійснює керівництво та організацію навчального процесу з фізичного виховання у навчальному закладі. Запроваджує нові форми і методи відродження традицій національної фізичної культури. Організовує проведення комплексних спортивних заходів. Проводить роботу щодо орієнтації абітурієнтів. Бере участь у підготовці програм вступних іспитів зі спеціальності. Здійснює зв’язок зі спортивними організаціями, федераціями, асоціаціями міста, області, визначає кращих спортсменів навчального закладу для надання їм права навчання згідно з індивідуальним графіком.

Петро Миколайович систематично працює над оновленням спортивного комплексу навчального закладу (закупівля та встановлення нових тренажерів, поповнення спортивного інвентарю, ремонт спортивної зали).

П.М.Дяченко користується повагою та авторитетом серед викладачів та студентів коледжу.

Романовська Т.І.

Романовська Тетяна Іванівна

Романовська Т.І.

Романовська Тетяна Іванівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики.

У навчальному закладі працює з 1992 року, викладає такі дисципліни, як «Легка атлетика з методикою викладання», «Фізична культура».

Тетяна Іванівна є головою циклової комісії викладачів фізичного виховання з 1994 року. Координує роботу своїх колег з питань методичного напрямку педагогічних дисциплін. Її кредо – уміти (за потреби) належним чином реконструювати, адаптувати навчальний матеріал, важке зробити легким, складне – простим, незрозуміле – зрозумілим.

Тетяна Іванівнадемонструє свою професійну майстерність здатністю не тільки доносити знання, популярно і зрозуміло викладати матеріал, але й організовувати самостійну роботу студентів, розумно і тонко «диригувати» пізнавальною активністю студентів, спрямовувати її в потрібному напрямі.

Демешко С.В.

Демешко Сергій Володимирович

Демешко С.В.

Демешко Сергій Володимирович – спеціаліст вищої категорії, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики.

Працює в коледжі з 2006 року, викладає такі дисципліни, як «Теорія і методика фізичного виховання», «Легка атлетика з методикою викладання», «Удосконалення спортивної майстерності». Він є постійним куратором академічних груп, володіє індивідуальним стилем роботи, реалізовує свій творчий потенціал за рахунок знання психології студентів і умілого користування педагогічним процесом.

Сергій Володимирович володіє здатністю зрозуміло викладати студентам навчальний матеріал, робити його доступним для вихованців, вміє викликати інтерес до своїх предметів та активізувати роботу студентів. Він веде здоровий спосіб життя, особистим прикладом спонукає студентську молодь наслідувати його у систематичних заняттях фізичними вправами.

Котеленець М.Б.

Котеленець Михайло Борисович

Котеленець М.Б.

Котеленець Михайло Борисович – спеціаліст вищої категорії, керівник секції з футболу.

Працює в коледжі з 2009 року, викладає такі дисципліни, як «Футбол з методикою викладання», «Фізична культура». Обіймав посаду керівника відділення фізичного виховання протягом чотирьох років (2015- 2018). Він володіє високою культурою організаторської, управлінської та виховною діяльністю викладача.

Михайло Борисович має якості творчої особистості, що дозволяє йому вирішувати всі питання навчально-виховної роботи разом зі студентами в умовах співдружності та співтворчості, враховуючи інтереси і рівень вихованості кожного, а також індивідуальні та психологічні особливості кожного студента.

Мосціпан В.Б.

Мосціпан Валентин Борисович

Мосціпан В.Б.

Мосціпан Валентин Борисович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат в майстри спорту з біатлону.

У навчальному закладі працює з 1994 року, викладає такі дисципліни, як «Лижний спорт з методикою викладання», «Фізичне виховання».

Викладач має великий досвід роботи, який передає своїм підопічним. Свою майстерність викладач демонструє при роботі зі своїми вихованцями.

Валентин Борисович має широку освіченість, психологічну грамотність та методичну підготовку.

Скорик Ю.В.

Скорик Юлія Вікторівна

Скорик Ю.В.

Скорик Юлія Вікторівна – викладач вищої категорії.

У навчальному закладі працює з 2004 за сумісництвом, а з 2011 року – за основним місцем роботи. З 2019 року поповнила ряди циклової комісії викладачів фізичного виховання.

Юлія Вікторівна викладає ритміку, основи дієтології, сучасні фітнес-технології. Вона є керівником хореографічного колективу “Іntrodance”, який є неодноразовим учасником і переможцем музичних фестивалів та конкурсів. Вона на своїх заняттях намагається забезпечити розвиток фізичного, морального здоров’я студентів, застосовує комплексний підхід до формування розумових та фізичних якостей сучасної молоді, покращує фізичну на психологічну підготовку, готує до активного життя та професійної діяльності студентів на принципах індивідуального підходу.

Ю.В.Скорик надає перевагу засобам оздоровчої спрямованості, широко використовує різноманітні форми рухової активності.

Шпилько В.П.

Шпилько Василь Павлович

Шпилько В.П.

Шпилько Василь Павлович – працює у навчальному закладі з 1982 року.

Своїм досвідом ділиться з викладачами коледжу, вчителями шкіл міста та студентами. Працює в режимі наставництва: здійснює керівництво педагогічною практикою студентів.

Василь Павлович має військове звання полковника, викладає у коледжі дисципліну «Захист України». На своїх заняттях основну увагу звертає на розвиток особистості студентів, формування їх готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій. Віддає перевагу практичним методам навчання.


Романовська Т.І.,
голова циклової комісії