600
Нещодавно ми розповіли про цікаве захоплення Дар’ї Ломако та її участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво»
Щоб переглянути статтю, натисніть тут
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/04/Стаття-300x280.jpg)
За результатами конкурсу робота Даші перемогла і тепер візьме участь на міжнародному рівні!
Підтримайте нашу студентку, проголосувавши за її роботу на Міжнародній платформі фестивалю-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва “Великоднє сяйво“
Проголосувати можна, перейшовши за цим посиланням:
https://cutt.ly/lomako
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2021/04/Голосування.jpg)