472

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Студентського самоврядування Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка

Про себе: Синенко Артур, студент ІІІ курсу відділення середньої освіти та журналістики, два роки поспіль є членом Студентської ради, займав посади декількох міністерств, основними з яких були міністр дисципліни (2 курс), міністр спорту, міністр волонтерства (1 курс), також разом з колегами займаю посаду голови мандатної комісії профкому.
Ідеологія на студентську раду – збір креативних та зацікалених в житті коледжу людей та реалізація планів. Також передача знань які зібралися за період навчання, І та ІІ курсам з вибудовуванням системи майбутньої передачі знань.
Основна ідея – активіська діяльність в коледжі, підняття духу та реалізація наступних планів:

 1. Стабілізація системи у неї входить саме повернення деяких старих традицій, а саме:
 • свят, які вже давно відомі, але через карантин їх часто відміняли;
 • відновлення проведення ,,Ліги сміху”;
 • організація “Ліпсінг батлів”;
 • контроль перевзування та запізнення.
 1. Реалізація тематичних днів це заключається в тому, що раз у місяць студенти мають приходити одягнутими у відповідному стилі, який ми оберемо на голосуванні в Інстаграм.
 2. Конкурсні завдання це прекрасна річ, якою можна буде доповнити як тематичні дні, так і бути окремо. У ній зможемо реалізувати свої знання і перевірити навички.
 3. Повернення дискотек перш за все, дискотека підніме настрій та дозволить зацікавити нових студентів до коледжу, а також, гарно пропіарити наш заклад.
 4. Перегляд фільмівце прекрасна річ тим, що після тяжкого дня буде можливість відправитися в імпровізований кінотеатр нашого коледжу та відпочити від навантажень. Орієнтовно, це буде реалізовуватися один раз у 2 тижні, а якщо справи підуть добре, то тоді можна буде збільшить кількість переглядів. Планується продаж попкорну та напоїв. Зароблені кошти будуть використані на потреби заходів.
 5. Заміна старих фотографій та статей – так, дивлячись на старі фотографії є можливість отримати ностальгію, але час іде, студенти змінюються, тому треба жити сьогоденням.
 6. Взаємодія з профкомомдуже необхідна річ задля реалізації всіх заходів, саме з фінансового боку. Відновлення благодійних внесків від студентів.