352

Я Баюр Олександр, студент ІІІ курсу КЗ “Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка” ЧОР,спеціальності 013 Початкова освіта “Вчитель початкових класів та іноземних мов”.

Народився 15 липня 2005 року,в с.Переволочна, Прилуцького р-н, Чернігівської обл..У 2011 році пішов навчатися у Переволочнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Початкову школу закінчив відмінно. З 2015 року продовжив навчання в Охіньківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Весь час навчання брав активну участь у громадському житті школи, брав участь в історичних вікторинах, був активним у спортивній галузі.

У 2020 році вдало склав вступні іспити та був зарахований до складу студентів Прилуцького педагогічного коледжу. З першого курсу беру невелику активність у житті коледжу. З 14 вересня 2022 року поєдную навчання з життям коледжу.

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

  • Відновлення спортивного гуртка “Воркаут” – перш за все хочу відновити цей гурток, бо як кажуть: “У здоровому тілі – здоровий дух”, хоч і його закрили за невеликої кількості відвідувань, хай займаються, поки є можливість.
  • Проведення різноманітних акцій – хотілося б щось зробити для тих, хто захищає нас, наш сон – це ЗСУ. В першу чергу можна зробити окопні свічки, сплести маскувальну сітку та кожен принесе щось для них: печиво, цукерки, консервація і т.д..
  • Конкурси – я пропоную робити конкурси по тематиці свят, які будуть відбуватися надалі. Можна провести між 1 і 2 та 3 і 4 курсами по таких галузях, а саме: історія України, географія, математика, фізична культура.
  • Заміна старих фото та статей на стендах у коледжі – так, хотілося змінити хоч якусь частину, бо роки ідуть і треба щоб життя коледжу змінювалося не тільки зовні, а й всередині нашого коледжу.
  • Різноманіття під час повітряної тривоги – коли повітряна тривога,то у підвалі трохи сумно від того, що це триває. Тому пропоную застосувати настільні ігри, щоб не було так сумно сидіти під час перерв по розкладу, а дружно зіграти в партію шашок(шахів).