173
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_5391010493327589639_y-1024x604.jpg)
30 січня викладачі історії комунального закладу “Прилуцький гуманітарно педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка”Чернігівської обласної ради Шатковська А.Ю. та Голубов С.Г. провели круглий стіл “Крути – бій за Україну”. Під час якого студенти 11 та 32 груп відділення дошкільної та початкової освіти провели паралель між подіями 1918 та 2014-2023 рр.
Сьогодні український народ виборює свою свободу зі зброєю в руках Як і105 років тому. Віримо в перемогу! Все буде Україна!
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_5391010493327589637_y-1024x604.jpg)