286
Хай співом солов’їним ллється мова
І б’є ключем, неначе з джерела….
В. Пошкурлат
19 лютого в Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти розпочалися безкоштовні курси з української мови, де всі бажаючі могли покращити вміння вільно та впевнено розмовляти державною мовою України, удосконалити мовні та мовленнєві вміння та розширити свій словниковий запас.
Допомагали їм у цьому викладачі нашого коледжу, зокрема Наталія Грона, доктор педагогічних наук, доцент.
Співпраця з колективом бібліотеки триває. Наступна зустріч у березні. Удосконалюймо українську!
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2022/02/Курси-в-бібліотеці-824x1024.jpg)