171

«Вчителем школа стоїть», говорив І.Я. Франко, а Комунальний заклад «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради – своїми випускниками.

В рамках декади циклової комісії шкільної педагогіки та психології відбулася зустріч студентів 3х курсів Дошкільної і початкової освіти з вчителем початкових класі, вчителем – методистом Майстренко Н. М.

Вона працює в Менській ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка. В 1997р. закінчила наш заклад, і на випускному вечорі говорила, що бути вчителем – це її мрія. І вона здійснилася.

Зустріч вона почала зі свого педагогічного кредо:
Учитись важко, а учить ще важче,
Але не мусиш зупинятись ти,
Як дітям віддаси усе найкраще,
То й сам сягнеш нової висоти.
М.Сингаївський

Наталія Михайлівна включила студентів в виконання творчого завдання і познайомила з платформою Mentimeter. Також, розкриваючи особливості дистанційного уроку, вчитель пояснила і продемонструвала онлайн – інструменти на допомогу вчителю.

Студенти ставили питання по ходу зустрічі, уточнювали почуте й побачене, цікавилися досягнутим в педагогічній діяльності вчителя.

Щиро, привітно, по родинному відбулася ця зустріч. В кінці її, Наталія Михайлівна подякувала рідному коледжу за якісну підготовку.
Ходак Т.В.