678
Наталія Бобошко

27 лютого проведено завершальну частину ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2020/2021 навчальному році. За його результатами ІІ місце посіла Наталія Бобошко, студентка групи 31Ж відділення середньої освіти та журналістики.

Підготовку було розпочато ще у листопаді 2019 року. Наталія під керівництвом Валерія Іштукіна працювала над темою: “Дослідження можливостей ефективного та безкоштовного просування власного відеоканалу на платформі YouTube“.

Спочатку було створено YouTube-канал гуртка “Bitrate”, який весь цей час наповнювався контентом. Гурток намагався у міру можливостей створювати нові відео як розважального, так і соціального наповнення. Кількість глядачів та підписників поступово зростала…

Березень 2020 року запам’ятається в Україні початком карантинних обмежень. Лозунг “Залишайся вдома” змусив надовго припинити наш гурток проводити нові зйомки. За час карантину гурток зміг повноцінно спрацювати лише двічі: під час створення #UNOVISIONCHALLENGE та антиковідного ролику “Як зберегти життяНезважаючи на карантин, студенти гуртка намагалися випускати цікавий контент: стали традиційними онлайн концерти, випускалися цікаві розважальні ролики до різних свят.

Весь цей час Наталія слідкувала за каналом, опрацьовувала аналітичні дані переглядів, досліджувала ефективність різноманітних методів популяризації каналу. Таким чином, у січні 2021 року було накопичено достатньо даних для написання наукової роботи.

Захист на ІІ етапі відбувався протягом двох субот – 20 та 27 лютого. Спочатку Наталія захищала свою роботу за допомогою постеру перед членами журі. Наступного тижня вже відбувався онлайн захист робіт з питаннями від інших учасників та використанням власних презентацій. Незважаючи на величезне хвилювання, наша студентка чудово впоралась і в результаті посіла ІІ місце.

Вітаємо Наталію, гурток “Бітрейт” та весь коледж з таким успіхом!

Валерій Іштукін,
науковий керівник


Відеоогляд постеру