130
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2024/06/НотаЄнота1.jpg)
Напередодні Дня журналіста в КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» відбулася антифейкова інтелектуальна гра-змагання «НотаЄнота».
Суперниками студентів 1 курсу відділення середньої освіти та журналістики стали здобувачі освіти Машинобудівного фахового коледжу СумДУ та КЗ вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». Студенти не тільки змагалися, але й поповнили валізку професійних знань.
Усі учасники отримали цінний досвід, який допоможе їм у майбутньому краще орієнтуватися в інформаційному просторі.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2024/06/НотаЄнота2-1024x329.jpg)
Наталія Грона