545

З 1945 року День радіо щорічно відзначається 7 травня і вважається святом працівників всіх галузей зв’язку, радіоаматорів і радіожурналістів. У цей день 1895 року російський фізик Олександр Степанович Попов здійснив перший сеанс радіозв’язку і продемонстрував світові перший радіоприймач.

На цей час радіозв’язок пройшов величезний шлях в своєму розвитку, і сьогодні технології зв’язку є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя.

Наш коледж теж не виняток, адже з грудня 2015 року ми маємо своє власне радіо. Коледжне радіо дає можливість майбутнім журналістам писати, підвищити свій професійний рівень, а також надає їм місце для виступів та спосіб поділитися своєю роботою з іншими студентами. 

На сьогодні студенти транслюють інтерв’ю з цікавими особистостями, особливі події та низку регулярних програм (до прикладу “Хомо Грандіс“, “Еко-час” та інші).

Наші студенти та випускники вже мають досвід роботи на хвилях місцевих радіостанцій. Це і Наталія Денисенко, і Аліна Мінчук, і Ольга Радаєва, і Дарина Баран, і Оксана Павленко.

Вітаємо всіх причетних з цим святом!