327

Сніг здавна сприймався людьми як справжнє диво. До наших часів дійшли старовинні міфи й перекази про це природне явище. За однією з найкрасивіших легенд, ми завдячуємо появу снігу ангелам, що колись повстали проти Бога. Переможені в нерівній битві ангели падали й втрачали пір’я зі своїх крил, і воно покривало землю білим килимом. Відтоді в світі з’явився сніг і літо почало змінюватися зимою.

Здавалося б, ми не хочемо приходу зими – холоду та коротких, похмурих днів. Але є причина, з якої багато людей з нетерпінням очікують саме на цю пору року. Це сніг – біле природне диво. Витончені сніжинки, сріблястий іній, пухнасті замети – сніг буває різним, але він завжди викликає захват, відчуття чистоти, створює атмосферу казки. Та, мабуть, найбільше люблять сніг люди, які займаються зимовими видами спорту. Щоб таких ставало більше, а особливо для залучення дітей до зимового спорту, Міжнародна федерація лижного спорту заснувала свято – Всесвітній день снігу (World Snow Day). Його відзначають щорічно в третю неділю січня.

Минулого року Всесвітній день снігу святкували 100 тисяч людей в 45 країнах. Було проведено близько 360 заходів, організаторами яких стали гірськолижні курорти, лижні й сноубордистські клуби й школи.

Діти й молодь в цей день отримують безкоштовні майстер-класи з катання на лижах та сноуборді, приймають участь в конкурсах снігових фігур. Цікаво, що це свято відзначають навіть в країнах, де немає снігу. Так, наприклад, в Перу лижники й сноубордисти змагаються в піщаних дюнах.

Студенти нашого коледжу об’єдналися для проведення фоточеленджу