![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2024/03/7576b41e-cb55-4dd1-9906-914d6849548b-768x1024.jpg)
Викладачі КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» (ГРОНА Н.В. з виступом «Компетентнісний підхід до літературно-читацької діяльності в закладах фахової передвищої освіти», ШКУРЕНКО Т.М. – «Локальний літературний спадок як засіб формування національного світогляду майбутніх педагогів») долучилися до проблемного столу «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ У ВИКЛАДАННІ ФІЛОЛОГІЧНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
Організатор – КЗ Сумської обласної ради «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка», співорганізатор – методичне об’єднання викладачів гуманітарно-філологічних дисциплін педагогічних ЗФПО. Учасники обговорили ефективні кейси українськомовної освіти в ЗФПО, особливості навчання в умовах війни.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2024/03/грона-1024x303.jpg)