531

Традиційно щороку у коледжі проходять дні відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх інших бажаючих знайомлять з матеріально-технічною базою, особливостями навчання, традиціями закладу.

Карантинні обмеження не дали можливостей провести захід у звичному режимі, тому було вирішено провести день відкритих дверей онлайн.

Підготовку до проведення розпочали заздалегідь. Спочатку було відзнято та змонтовано ролик з віртуальною екскурсією закладом. З роллю гіда чудово впорався Олександр Радченко. Тепер, переглядаючи ролик, глядачі можуть подивитись затишність і красу коридорів, оцінити наповнення аудиторій, проаналізувати можливості вступу на різні спеціальності.

Офіційний сайт коледжу, групи в соціальних мережах Facebook та Instagram рясніли від дописів з новинами та відеороликами про вступ на всі спеціальності. Паралельно велася підготовча робота по організації прямого етеру з відповідями на запитання глядачів.

Під час стріму

Посилання на трансляцію було опубліковано напередодні і поширено на багатьох освітніх ресурсах.

У суботу 17 квітня о 11.00 почався стрім, в якому спочатку було показано відзнятий ролик-екскурсію, а потім глядачі змогли поставити запитання, на які відповідали в.о. директора коледжу Оксана Мельничук та відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Голубов.

Запис трансляції

Більше години викладачі відповідали на питання та репліки у чаті, багато інформації було проілюстровано за допомогою відповідних розділів офіційного сайту закладу. По завершенню стріму повну його версію було викладено на офіційному YouTube-каналі, де його можна передивитись всім бажаючим, а якщо розгорнути опис, то можна обрати потрібне питання і перейти до відповіді на нього.

Пропонуємо переглянути репортаж телеканалу “ТІМ”: