662

Студентське  самоврядування  –  це  невід’ємний компонент структури ВНЗ. У нашому коледжі таким органом є «Астрея» під  керівництвом студента IV курсу спеціальності 013  «Початкова освіта»  Осаулка Владислава. Уже півроку він та його команда реалізовує  основні  завдання,  що  постають  перед  ними на цей навчальний рік.  Отож, підіб’ємо підсумки роботи Студентської ради перед початком літньої екзаменаційно-залікової сесії. До її складу (станом  на травень 2021 р.) входить 9 студентів, що  активно  проводять  свою діяльність у  п’яти  напрямах.

Дозвілля    

Студентське життя – найкращий, найяскравіший  період життя  людини.  Активна  діяльність у стінах  ВНЗ та  за його межами  – це те,  що запам’ятається назавжди. За ці півроку було  проведено безліч заходів як у офлайн, так і онлайн форматах. Фільмування «Новорічної історії», концерти до Дня закоханих та Міжнародного дня жінок, День сну, День Святого Патріка, «Посиденьки з викладачами» до Дня сміху;  акції до Дня довкілля, Дня рок-н-ролу, Дня танцю,  Дня  матері  та  Дня  вишиванки;  ролики  до  Дня свободи преси та Дня радіо, Дня Європи та  Дня  чаю;  інтелектуальні  ігри  між  групами,  участь студентів у конкурсах на різних рівнях.

Цей  список  можна  продовжувати  і  далі,  але пропоную просто раз побачити це все у нас  на YouTube-каналі та у соціальних мережах.    

Волонтерство    

Добро,  щедрість  та  благодійність  покладені у роботу даного міністерства. Співпраця зі  Студентською профспілкою допомагає реалізувати основні ідеї в життя. За цей проміжок часу  були проведенні акції: «Подарунки для студентів, що мають дітей», «Збори коштів для студентів  та  викладачів,  що  переживають  складні  часи».     

Ми швидко реагували на всі ситуації, які  потребували  нашої  допомоги  та  підключали  всіх, кого могли, бо разом – ми сила. Потрібно завжди пам’ятати, що гуманізм та світло у наших серцях переможуть усі негаразди.     

Спорт    

Міністерство  Спорту  завжди  зацікавлене  у здоров’ї студентів нашого коледжу. Флешмоб  «Стоїмо у планці», відеоролик до Дня здоров’я,  цікаві  факти  про  спорт  у  соціальних  мережах,  допомога  у  організації  спортивних  заходів  на  базі  закладу  є  тому  підтвердженням.  Здорова  молодь – здорове майбутнє – головний меседж  від  учасників  нашого  міністерства,  які  своїм  прикладом  показують,  що  так  важливо  бути  фізично,  духовно,  психологічно  та  соціально  здоровим.    

Інформація   

Найголовнішим  досягненням  стало  створення  власного  профілю  коледжу  у  відомій  та  популярній  мережі  TikTok,  де  відображається  цікаве та веселе життя студентів ПГПФК. Лайфхаки у підготовці до ЗНО, запальні флешмоби,  соціальні  ролики  –  все  це  можна  знайти  у  @pgpfk_college. За такий короткий час ми маємо уже близько 12 тисяч переглядів. І це лише  початок.    

 Не можна не відмітити, як активізувалася  діяльність коледжу у соціальних мережах Instagram  та  Facebook.  Зокрема,  це  щоденне  тестування з основних предметів ЗНО, яке підвищує  рівень підготовки до даного іспиту, проведення  акцій онлайн (до Дня обіймів, Дня щастя, Дня  друзів),  прямих  трансляцій  з  викладачами  «Посиденьки».     Також  можна  помітити  реалізацію  профорієнтаційного аспекту у цих соціальних мережах (постери для абітурієнта, міні-реклами, постійний зв’язок через особисте листування). 

Міністерство  інформації  тісно  співпрацює з оновленим офіційним сайтом коледжу та  студентами спеціальності 061 «Журналістика»,  викладачами різних кафедр з метою поширення  інформації  про  навчальний  заклад,  профорієнтації.    

Дисципліна   

Хочу сказати, що активізація роботи дисциплінарного  сектору  для  запобігання  порушень правил внутрішнього розпорядку коледжу  та гуртожитків відбулася. Звісно, це лише перші кроки на такій великій дорозі, але певні зрушення вже є.     

Для дотримання чистоти закладу у період  несприятливих  погодних  умов  була  створена  «бахілова система», проводився контроль з дотримання правил карантинних обмежень у стінах коледжу.     

Разом з заступником з виховної роботи та  кураторами  академічних  груп  були  проведені  виховні заходи, де піднімалися гострі та актуальні питання з дисциплінарного напрямку.      

А тепер хочу особисто звернутися до моїх  міністрів.  Хочу  подякувати  за  ці  незабутні  півроку. Я гордо можу сказати, що ви – майбутнє. Я вірю у вас та ваші сили. Безмежно радий,  що саме з цими людьми ми плідно генерували  ідеї та втілювали їх у реальність. У вас все вийде, пам’ятайте прості слова: «Коледж вчить жити, бо він і є життя».     

Владислав Осаулко,
голова студентського самоврядування