136

3 жовтня відбувся завершальний етап конкурсу «Студент року-2023». Це спроба відновити традиції минулих років, коли в нашому коледжі проводився конкурс педагогічної майстерності. Інші часи, інші підходи та нові можливості… І це визначає інший формат конкурсу. До участі були запрошені студенти III-IV курсів педагогічних спеціальностей. Переможців визначали не тільки викладачі, але й студенти закладу, які долучилися до цього заходу.

Перша робота, яка була представлена глядачам – це відео «Моя перша зустріч з учнями», в якому конкурсантки розповідали про себе. Щоб справити враження та зробити першу зустріч незабутньою, у хід ішли гумор, музика, дитячі фото претенденток, цікаві історії з дитинства, фото подорожей та улюблених тварин, розповіді про власні захоплення.

Педагогічну майстерність майбутні вчителі продемонстрували у відео фрагментів виховних заходів, які були проведені з учнями безпосередньо у школах нашого міста. Оригінальність, сучасні підходи та радісні обличчя дітей – це те, що ми побачили в роботах учасниць.

Професійну компетентність конкурсантки показали у вирішенні цікавих психолого-педагогічних ситуацій, які можуть трапитися з кожним учителем в його повсякденній педагогічній діяльності. Студенткам пропонувалося також уявити себе радником міністра та запропонувати цікаві ідеї щодо змін в освіті.

Позитивні емоції, гумор, креатив, дружня атмосфера і, що важливо, задоволення наших конкурсанток від того, що вони ЦЕ зробили. Так тримати!

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу «Студент року-2023» Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка студенток ІІІ курсу Спеціальності  013 Початкова освіта:

І місце – ЮЛІЯ КОСТЮЧЕНКО (31 ПО) – Номінація «Краща студентка року»

ІІ місце – ЛЮБОВ ПИРОЖЕНКО (32 ПО) – Номінація «Оригінальність»

ІІІ місце – МАРИНА ТАРАСЕНКО (32 ПО) – Номінація «Компетентність»

Бажаємо натхнення в оволодінні найважливішою професією в світі. Хай вчительство стане для вас місією. Виховуйте та навчайте гідних, розумних і людяних. Бо саме такі українці побудують успішну, сильну і процвітаючу країну.

ВИ – НАЙКРАЩІ!

Людмила Ткаченко,
викладач коледжу