734

Чай – найпопулярніший напій на Землі. Друге місце за популярністю належить пиву. В Ірландії та Англії все ж пиво популярніше за чай.

Ідея відзначати «День чаю» практично витала в повітрі вже багато років. Офіційний Міжнародний день чаю тепер відзначається щорічно 21 травня. Найгучніше святкування «Міжнародного дня чаю» відповідно проходить в Індії і Шрі-Ланці, але такі країни, як Непал, Індонезія, Бангладеш, В’єтнам, Кенія, Уганда, Малайзія і Танзанія, будучи також у ряді провідних світових сільгоспвиробників чаю, не залишаються байдужими до цього свята.

Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано не мало наукових праць. У багатьох країнах по всьому світу існують унікальні багатовікові чайні традиції. І «День чаю» є чудова можливість згадати про них і приєднатися до численних привітань на адресу всіх тих людей, хто весь цей час працює над тим, щоб у нас на столі був цей чудовий напій. З Днем чаю!

Для студентів гуртка “Бітрейт” чашка чаю є одним із особливих символів єднання, гарним засобом активізувати свою діяльність, втамувати спрагу, зігрітися чи просто провести разом час.

Привітання від гуртка “Бітрейт