148

Нещодавно наш заклад отримав новий статус – учасник програми Google for Education.

З початком карантину у 2020 році заклад зіштовхнувся з проблемою пошуку ефективних інструментів для організації дистанційного навчання. Протягом весняних місяців було протестовано різні технології взаємодії студентів та викладачів. Деякі викладачі вже мали досвід роботи з Google Classroom, тому одразу почали її використовувати постійно.

Влітку 2020 р. ми дізналися про можливість підключення сервісів G Suite for Education з отриманням безкоштовного домену від сервісу HOSTiQ. Після оформлення потрібних заявок та проведення необхідних дій заклад отримав потужний інструмент для роботи. У серпні Академія цифрового розвитку дуже вчасно провела курси для використання G Suite for Education, 5 викладачів коледжу успішно їх пройшли.

Протягом вересня-жовтня того ж року всі педагогічні працівники пройшли тренінги, організовані викладачами інформатики. З вересня 2020 року всі студенти отримали пошту в форматі student@pgpk.ukr.education , кожному було надано допомогу у підключенні корпоративного облікового запису на смартфонах.

Завдяки Міністерству освіти і науки України та за підтримки Google Україна більша частина викладачів протягом цього навчального року вже засвоїли базовий рівень курсу “Цифрові інструменти Google для освіти”, що звісно розкриває нові можливості підвищення ефективності їх використання в освітньому процесі.

Станом на 23.06.2023 наш заклад отримав статус “Заклад освіти – учасник програми Google for Education” із відповідним присвоєним номером UA-DGTfE-06-23-00650