406

8-9 листопада в режимі онлайн відбулася студентська науково-практична конференція, присвячена Дню української писемності та мови за темою: «Українська мова в історико-культурному контексті: від минулого до сьогодні».

У роботі взяли участь і викладачі коледжу, зокрема доктор педагогічних наук, доцент Грона Н.В., кандидат філологічних наук Лозова Н.Г., кандидат мистецтвознавства Сидоріна О.В., кандидат історичних наук Шатковська А.Ю.

Виступи студентів відзначалися актуальністю, змістовністю та науковістю. У своїх виступах учасники конференції розкривали різні аспекти розвитку української мови, як-от: історія, культура, народознавство, художня творчість та ін.

Дякуємо всім студентам, які приєдналися до конференції та взяли участь у роботі. Особлива подяка юним дослідникам: Радзієвській Марині, Харкоміч Софії, Гринько Оксані, Кузнєцовій Катерині, Дудко Альоні, Крупніченко Марині, Концевій Анні, Пінчук Вікторії, Котеленець Євгенії, Корнієнко Віті, Сидоренко Дар’ї, Копистці Світлані, Циганок Богдані, Колочко Олександрі.

ПРОГРАМА