105

Заходи декади присвячені сучасному прочитанню педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського та з нагоди 105 річниця з дня народження великого українського педагога.

Гасло: Дитинство – найважливіший період людського життя, не підготовка до майбутнього життя, а справжнє, яскраве, самобутнє, неповторне життя. І від того, яке було дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що ввійшло до її розуму і серця з навколишнього. – від цього значною мірою залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк. В.О.Сухомлинський

№ п/п
Дата
ЗаходиМісце проведенняВідповідальний за виконання
1.23.10 Виїзне засідання «Школи під голубим небом» за участю студентів спеціальності 0.12 Дошкільна освіта, викладачів ЦКМаршрут Манжосівка-Боршна Пастушенко Н.Б.
2.24.10Круглий стіл за участю викладачів ЦК, студентів спеціальності 0.12 Дошкільна освіта та вихователів ЗДО міста з проблеми «Особистісно орієнтовані стратегії розвитку дошкільника в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах сучасного ЗДО».Ауд. № 17
12.40 год.
Суддя З.О.
Пастушенко Н.Б.
3.25.10Вікторина «Люби і знай природу рідного краю».Ауд. № 17Дєда В.М.
4.26.10Майстерка за участю викладачів ЦК, студентів спеціальності 0.12 Дошкільна освіта з теми «Технологічні аспекти виховання базових якостей особистості дошкільника в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського».Ауд. № 17Суддя З.О.
Петренко С.М.
5.30.10 Майстерка за участю викладачів ЦК, студентів спеціальності 0.12 Дошкільна освіта з теми «Підготовка студентів до використання цифрових технологій в освітньому процесі ЗДО».Ауд. № 17Дєда В.М.
6.02.11Круглий стіл за участю викладачів ЦК, студентів спеціальності 0.12 Дошкільна освіта та вихователів ЗДО № 8 «Центру В.О.Сухомлинського». Обговорення парціальної програми виховання дітей дошкільного віку на засадах педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського «Стежка до квітучого саду».ЗДО № 8,
центр В.О.Сухо-млинського
Пастушенко Н.Б.
7.29.11Участь викладачів ЦК у засіданні регіонального круглого столу, організованого КЗ СОР «Лебединський фаховий педколедж імені А.С.Макаренка» з теми «Нова освітня реальність: інноваційні зміни у фаховій підготовці вихователя закладу дошкільної освітиДистанційноПастушенко Н.Б.

У творчій лабораторії викладача

8.27.10
23.10
03.11
24.10
27.10
Методика фізичного виховання
Загальна психологія
Методика музичного виховання
Основи науково-педагогічних досліджень
Спецкурс
31 ДО
21 ДО
31 ДО
31 ДО
21 ДО
Петренко С.М.
Пастушенко Н.Б.
Дєда В.М.
Суддя З.О.
Іванова Л.С.
9. 06.11Звітне засідання ЦК «Модернізація професійної підготовки фахівців дошкільної освіти в контексті євроінтеграційних процесів».Звітне засідання ЦК «Модернізація професійної підготовки фахівців дошкільної освіти в контексті євроінтеграційних процесів».Пастушенко Н.Б.

Грунтовна підготовка студентів спеціальності 0.12 Дошкільна освіта – запорука їх успішної професійної діяльності. Викладачі циклової комісії педагогіки, психології та методик дошкільної освіти практикують різні форми організації навчальних занять. На цей раз це було інтегроване заняття з психолого-педагогічних дисциплін «Школа під голубим небом» за маршрутом Боршна-Манжосівка. Вшановуючи пам’ять про великого педагога В.О.Сухомлинського втілювали в життя його настанови педагогу, милувалися красою Прилуцького краю, розширили знання про його історичне минуле, про зміни в природі восени, особливості місцевої флори, пили воду з цілющого джерела, висадили сливові дерева для майбутніх поколінь.