164
З нагоди Дня Соборності України у коледжі було проведено акцію – “Живий ланцюг єдності” , цим самим студенти підтримали незалежність і соборність України.
Зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестаємо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною, адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.
![](https://college.tim.ua/wp-content/uploads/2023/01/2-1-1024x768.jpg)